34. Klub Coacha – Rozwój komplementarny – SPIRIT MIND BODY & HEART

34. Klub Coacha – Rozwój komplementarny – SPIRIT MIND BODY & HEART 34. Klub Coacha – Rozwój komplementarny – SPIRIT MIND BODY & HEART

Rozwój komplementarny – SPIRIT MIND BODY & HEART
Rozwój komplementarny, jako sposób na mechanizmy ograniczające działanie i utrudniające trwałą zmianę. SPIRIT MIND BODY & HEART – cztery składniki ludzkiej natury, cztery potrzeby, cztery inteligencje.
Obszar SPIRIT (duchowy) to potrzeba poznania celu, wyższego powodu naszego istnienia, oparcie w czymś większym i wyższym – potrzeba transcendencji.
MIND (umysł) – potrzeba uczenia się, rozwoju swoich talentów. Również obosieczna broń, której potęga może utorować nam drogę do szczęścia, lub skutecznie ją zablokować.
BODY (ciało) – tworzenie, działanie, przekuwanie wiedzy w czyn. Świadomość i zdyscyplinowanie ciała, jako droga do zdyscyplinowania umysłu.
HEART (serce) – relacje, emocje i nasze miejsce w społeczeństwie.

LIVE – LOVE – LEARN – LEAVE A LEGACY
ŻYJ – KOCHAJ – UCZ SIĘ – POZOSTAW DZIEDZICTWO
Rozwój w tych czterech obszarach pozwala nam odnaleźć swoją Misję, czyli to co potrafimy robić wyjątkowo dobrze, kochamy robić i jest przydatne dla świata. Istotnym elementem naszego rozwoju jest inspirowanie innych do odnalezienia własnej Misji, co przekłada się na budowanie szczęścia nie tylko indywidualnego, ale globalnego.
Opisujemy mechanizmy, które blokują nas przed rozwojem w tych obszarach oraz ćwiczenia pozwalające je przezwyciężyć zarówno u siebie, jak i klienta coachingowego.

Łukasz Grygiel – człowiek pasji i rozwoju. Trener Taekwon-do z trzecim stopniem mistrzowskim, medalami z Mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych. Podróżnik – zwiedził ok. 20 krajów (m.in. Kenia, Tanzania z Kilimandżaro, Tajlandia…). Przedsiębiorca – jego biznes związany z promowaniem rozwoju ciała i umysłu poprzez Taekwon-do dociera do ludzi na całym świecie – od Grenlandii po Australię, od Chin do Urugwaju. Autor książek tłumaczonych na cztery języki (polski, angielski, hiszpański, rosyjski). Prezes nowo powstałej Fundacji Extremis zajmującej się komplementarnym rozwojem w obszarach umysłu, ciała i ducha. Kładzie nacisk na działanie, efekty i długofalową zmianę. We wrześniu planuje zdobyć najwyższy szczyt Europy – Mt. Blanc.
Kieruje się maksymą – „Esencją życia jest rozwój” i wierzy w potencjał leżący w każdym człowieku.

Kluby Coacha objęte są patronatem Izba Coachingu

Gdzie: Częstochowa ul. Żwirki i Wigury 6, III piętro sala 32

Kiedy: 18 sierpnia 2016, godzina 18.00-21.00

Koszt:
20zł
na konto: 18 1050 1142 1000 0023 0147 0577

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
liczy się wpłata za zajęcia, nie wystarczy dołączyć do wydarzenia.

30zł w dniu spotkania

BARDZO PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI TELEFONICZNIE LUB MAILE
to bardzo ważne w komtekście przygotowania sali oraz informacja dla Prowadzącego!
DZIĘKUJĘ
Zapisy: Sylwia Dąbrowska-Paulewicz
sylwia@emocoach.pl, tel. 696 178 477

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *