44. Klub Coacha – Action Learning

44. Klub Coacha – Action Learning 44. Klub Coacha – Action Learning

Warsztaty Action Learning – rozwiązanie problemów – doskonalenie umiejętności liderskich, zespołowych i pracy zespołu w firmie
Action Learning, jako metoda, to proces z jednej strony pozwalający rozwiązywać pilne, rzeczywiste i i złożone problemy mogące pojawiać się w firmie, z drugiej pozwalający uczyć się i doskonalić umiejętności przywódcze i zespołowe, a także pracę zespołu.
Metoda Action Learning została opracowana w latach 40. XX wieku przez prof. Reginalda (Rega) Revansa (w oparciu o doświadczenia rodzinne związane z badaniami nad wyjaśnieniem przyczyn katastrofy „Titanica”), a następnie rozwinięta i udoskonalona przez prof. Michaela Marquardta i w krótkim czasie zyskała w środowisku biznesowym opinię niezwykle efektywnego narzędzia.
Pracę tą metodą można łączyć z innymi, jak chociażby z metodą Six Sigma. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób narzędziem tym można pracować z zespołem w firmie i co w ten sposób zyskać dla siebie, dla zespołu i całej firmy – serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których będziesz mógł osobiście doświadczyć znaczenia pytań w rozwiązywaniu problemów i doskonaleniu umiejętności liderskich, zespołowych i doskonaleniu pracy zespołu. Udział w warsztatach z pewnością będzie dla Ciebie inspiracją do zaczerpnięcia chociażby niektórych elementów z tej metody do własnego warsztatu pracy jako coacha lub do pogłębienia wiedzy i zdobycia doświadczenia w pracy z zespołem, a ponadto doskonałą okazją do pogłębienia własnej świadomości na temat tego, jak pracuję w grupie, jaki mam wpływ na innych członków grupy i efektywność pracy całej grupy.

Warsztaty poprowadzi

Katarzyna Wojtaszyn,
coach ACC ICF, absolwentka m. in. szkoleń certyfikujących pracę metodą Action Learning w World Institute for Action Learning, warszawskiej prestiżowej szkoły team coachingu. Właścicielka firmy Between Choices z siedzibą we Wrocławiu zajmującej się wspieraniem w rozwoju liderów oraz zespołów w firmach, w tym wspieraniem w rozwiązywaniu problemów organizacyjnych, a także prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z zakresu problematyki rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Kluby Coacha objęte są patronatem Izba Coachingu

Gdzie: Częstochowa ul. Żwirki i Wigury 6, III piętro sala 21

Kiedy: 12 maja 2017, godzina 18.00-21.00

Koszt:
30zł
na konto: 18 1050 1142 1000 0023 0147 0577

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
liczy się wpłata za zajęcia, nie wystarczy dołączyć do wydarzenia.

BARDZO PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI TELEFONICZNIE LUB MAILE
to bardzo ważne w komtekście przygotowania sali oraz informacji dla Prowadzącego!
DZIĘKUJĘ
Zapisy: Sylwia Dąbrowska-Paulewicz
sylwia@emocoach.pl, tel. 696 178 477

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *