DĄŻĄC DO PEŁNI CZYLI JAK SCALIĆ SWOJE CIEMNE I JASNE STRONY BY UZYSKAĆ SPOKÓJ I HARMONIĘ

DĄŻĄC DO PEŁNI CZYLI JAK SCALIĆ SWOJE CIEMNE I JASNE STRONY BY UZYSKAĆ SPOKÓJ I HARMONIĘ

DĄŻĄC DO PEŁNI czyli jak scalić swoje ciemne i jasne strony by uzyskać spokój i harmonię

Żyjemy w kulturze braku, deficytu i dualizmu, presji osiągania i zdobywania oraz ciągłym poczuciu niewystarczania. W dobrym tonie jest prezentowanie swych zalet i mocne stron oraz wstydliwe ukrywanie słabości. Zapominamy, że tworzenie wewnętrznych murów i granic pochłania sporo energii, a będąc całością jesteśmy szczęśliwsi i silniejsi, możemy o wiele więcej…

Bądź pełnią swoich możliwości

Ujawnij cały swój potencjał

Pojednaj się ze swoją ciemną stroną

Poczuj spełnienie i jedność ze swoim umysłem, ciałem i emocjami

Żyj pełnią życia!

Zapraszam Cię na spotkanie, które pomoże Ci zbliżyć się do Twojego CENTRUM z którego wypływa prawdziwa siła, moc i energia do działania. Podczas ćwiczeń coachingowych (druga strona księżyca, centrowanie) i pobudzających wyobraźnię wizualizacji przyjrzysz się swojej „drugiej stronie” oraz różnym aspektom swojego wewnętrznego JA. Wówczas wytyczysz własną, indywidualną ścieżkę w kierunku INTEGRACJI, PEŁNI i JEDNOŚCI.

Osobiście nie lubię metafory o dwóch wilkach (dobrym i złym), które walczą wewnątrz człowieka, a zwyciężyć ma ten, którego karmisz… Według mnie zagłodzenie jakiejś części naszej osobowości czyni nas uboższymi i słabszymi. Tak jak noc potrzebna jest, by móc zdefiniować dzień, zło umożliwia odróżnić dobro, tak cisza pomaga lepiej usłyszeć dźwięk. Między przeciwieństwami nie musi być walki i podzielenia, może być pełne inspiracji, twórcze połączenie.

W pełni rodzi się prawdziwa akceptacja, człowiek uznający każdy aspekt swojego Ja buduje wokół siebie poczucie bezpieczeństwa i akceptowania oraz zachęca do tego innych. Dla kogoś kto pracuje z ludźmi, wychowuje ich lub nimi przewodzi, stan integracji jest potężnym zasobem, który pomaga budować bardziej realistyczne i zdrowe relacje z innymi.

Dominika Borowska-Stasica

Certyfikowany coach, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych, dyplomowany psycholog. Dyrektor i właściciel firmy szkoleniowo-coachingowej: Centrum Inicjowania Zmian, członkini Izby Coachingu z ramienia Grupy Active Change, założycielka Bielskiego Centrum Coachingu i liderka Klubu Coacha w Bielsku-Białej. Prowadzi Coachingowe Grupy Rozwojowe na terenie Krakowa i Bielska-Białej, trenuje umiejętności komunikacyjne przyszłych coachów w Szkole Profesjonalnego Coachingu, pracuje metodą coachingu indywidualnego i zespołowego (paradygmat behawioralno-poznawczy i humanistyczno-egzystencjalny). Posiada bogate, ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami: beneficjenci instytucji pomocowych, osoby z zaburzeniami odżywiania i uzależnione, dzieci, młodzież i seniorzy, a także kobiety łączące macierzyństwo z aktywnością zawodową. W 2013r. uzyskała rekomendację trenerską PTP-u I stopnia. Regularnie superwizuje swoją pracę i dba o podnoszenie standardów swoich usług i profesjonalizację umiejętności. Pasjonuje się choreoterapią, pracą z ciałem i oddechem, zdrowym stylem życia oraz różnorodnymi metodami artystycznej ekspresji siebie. Jej dewizą jest: Życie pełnią życia i zapraszanie do tego innych!

pani

Miejsce: Pracownia Inspiracji ul. Jasnogórska 55, I piętro
Koszt: 20zł/os
Godz: 17.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *