Edukacja Finansowa dla Kobiet

Edukacja Finansowa dla Kobiet Edukacja Finansowa dla Kobiet

Pierwsze w Częstochowie

spotkanie dla Kobiet

kto marzy o samodzielności finansowej
o niezależności
przekucia własnych pasji w biznes i sposób na zarabianie pieniędzy

Pierwszy Gość

Przy ogromnym postępie technologicznym, świat zmienia się bardzo szybko, co za tym idzie stare zasady przestają działać. Umiejętność obsługi wszystkich cudów technologicznych, to zaledwie początek. Umiejętność efektywnego wykorzystania każdej sytuacji dla zysku wszystkich zainteresowanych stron to gra według nowych zasad. Jakie są Twoje przekonania biznesowe i życiowe? Ile dostrzegasz w życiu przeciwności, a ile szans? Jaka jest Twoja wiedza na temat biznesu i przedsiębiorczości? A przede wszystkim, czego potrzebujesz, żeby nauczyć się efektywnie zarządzań swoimi finansami i swoim biznesem? A tak w ogóle to co to jest ta przedsiębiorczości?
FRESHBIZ WYGRANAWYGRANA
Na tym warsztacie dowiesz się czym tak naprawdę jest przedsiębiorczość i w jaki sposób wykorzystać ją w życiu niezależnie od tego czy jest się etatowym pracownikiem, czy prowadzi się własny biznes. O tym jak wytrenować „mięsień” przedsiębiorczości, przełożyć to na codzienną praktykę, a dzięki temu zmienić sposób postrzegania rzeczywistości i zacząć dostrzegać okazję, tam gdzie wcześniej widzieliśmy problem.
Warsztat ten oparty jest na grze FreshBiz stworzonej przez Ronena Gafni i Simchę Glucka w Izraelu. Do zespołu dołączył później Josh Weiss i rozpowszechnił grę na świecie. Gra FreshBiż służy jako interaktywna platforma ćwiczenia zaawansowanych „mięśni przedsiębiorczości”, rozwijania nowego sposobu myślenia, uczy współpracy wygrana/wygrana.
Granie w grę FreshBiz jest nie tylko zabawne ale jest to także transformujące doświadczenie, które daje uczestnikom doświadczenie współpracy i wielowymiarowego myślenia, które zapamiętują „w mięśniach”. Poprzez symulację i praktykowanie nowych, twórczych sposobów kreatywnego przedsiębrania inicjatyw, rozwiązywania problemów i osiągania w ten sposób celów, FreshBiz służy jako trening działań, które można przenieść zarówno do biznesu jak i życia prywatnego, szkoły itp. Warsztaty oparte na grze FreshBiz służą jako zaawansowany mentalny trening pozwalający nauczyć się patrzeć na rzeczywistość z wielu punktów, dostrzegać możliwości tam, gdzie wcześniej widziało się przeszkody, przygotowujący do przedsiębiorczego działania w życiu, pracy i biznesie.
Istnieje ogromna różnica pomiędzy zmianą i transformacją. Pracować ciężej, robić czegoś mniej, poświęcać więcej czasu na coś innego itp… to przykłady zmiany. Co sprawia, że gra FreshBiz jest transformującym doświadczeniem, to całkowita zmiana paradygmatu i stworzenie okazji, by rozgrywać biznes, relacje i w ogóle życie w całkowicie nowy sposób. Głębokie wglądy i nowe spojrzenie na współpracę, dźwignie, podejmowanie inicjatywy, skoki kwantowe, dostrzeganie okazji do działania, może zostać z łatwością przeniesione („skopiuj i wklej”) do tworzenia sukcesu i zwycięstwa w prawdziwym życiu. Nauka jasnego i otwartego komunikowania się pozwala wykreować przestrzeń, w której każdy może być zwycięzcą.

Warsztaty prowadzi licencjonowany facylitator FreshBiz

Agnieszka Szotek – wieloletni doświadczony konsultant biznesu; specjalizowała się analizach finansowo-ekonomicznych, due dilligence, business planach, prywatyzacjach oraz restrukturyzacjach przedsiębiorstw, w tym zagrożonych upadłością. Była nauczycielem, księgową, tłumaczem. Od paru lat pracuje jako coach, prowadzi warsztaty i szkolenia dla biznesu i nie tylko m.in. z przedsiębiorczości, zarządzania finansami, zarządzania stresem i emocjami, Transforming Communication (Komunikacji Transformującej), jogi śmiechu. Z wykształcenia jest ekonomistą ze specjalizacją w finansach, rachunkowości, informatyce, nieruchomościach i coachingu.

23 marca 2016r
ul. Żwirki i Wigury 6/14 sala 31

godziny 17.00-21.00

zapisy
sylwia@emocoach.pl
696 178 477

warunkiem uczestnicztwa jest wysłanie maila lub telefoniczne zgłoszenie

koszt udziału
50,00PLN

POLECAM 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *