KLUB COACHA CZĘSTOCHOWA INAUGURACJA

KLUB COACHA CZĘSTOCHOWA INAUGURACJA

Klub Coacha Częstochowa Inauguracja

Data: 22 listopada 2013 godzina 17.30
Miejsce: AIP Wydział Zarządzania Politechnika Częstochowska II piętro sala nr 206

Cele Klubu Coacha:

Rozwój umiejętności coachów (interwizja, superwizja, staże/praktyki, szkolenia dla początkujących coachów). Zwiększanie i wyrównywanie poziomu umiejętności coachów. Popularyzacja idei coachingu. Poznawanie i tworzenie nowych metod pracy (poznawanie różnych podejść, tworzenie narzędzi). Integracja środowiska coachów. Networking (polecanie klientów, udzielanie rekomendacji). Promocja członków Klubu Coacha (organizowanie konferencji, artykuły, portal rozwoj.net, etc.).Organizacja eventów związanych z coachingiem (CoachCamp, konferencje, treningi i inne).

Klubu Coacha to ogólnopolska inicjatywa, która powstała po to, by integrować środowiska coachów, wymieniać się doświadczeniami i rozwijać ponad podziałami. Z założenia są to spotkania non-profit o charakterze dyskusyjnym, szkoleniowym i interwizyjnym – czyli jednym słowem „klubowym”. Jego pomysłodawcą i założycielem jest Leszek Zawlocki.

Archetypy w Coachingu

Monika Kozłowska
Jak pracować ze sobą, aby świadomie tworzyć własną historię?
Jak archetypy mogą wpływać na stopień samoświadomości?
Jak ta świadomość może pomóc w pracy coacha?
Jak dzięki tej pracy stajemy się Coachami przez wielkie C?

Koszt 20zł/os
Warunkiem uczestnictwa jest rezerwacja pod adresem sylwia@emocoach.pl lub telefonicznie 696 178 477 i podanie swojego imienia i nazwiska

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *