ŚWIADOMOSC I BALANS CZYLI CO WYNIKA Z POZNANIA SIEBIE

ŚWIADOMOSC I BALANS CZYLI CO WYNIKA Z POZNANIA SIEBIE

Świadomość i balans, czyli co wynika z poznania siebie

O wartości poznawania samego siebie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W końcu z kim jesteś całe życie, kto Cię nie opuszcza ani na moment? TY 🙂

Chcesz porozmawiać o byciu w zmianie? Posłuchać i podyskutować o tym, co wspiera człowieka w przeobrażaniu własnego życia, zdobywaniu upragnionych szczytów i poznawaniu samego siebie? Poznać ćwiczenia i narzędzia, które pomogą Ci na co dzień obcować z emocjami i sygnałami płynącymi z ciała?

Punkty, które zaplanowałam na spotkanie:

– Bilans i balans, czyli różne wagi w życiu

– Carpe horam – JAK chwytać chwilę?

– O pułapkach ego, intelektu i nieświadomości

– „Poszerzaczo-pogłębiacze”: mindfulness, Integracja Oddechem (IO), formy medytacji

Jestem tu i teraz, coraz pełniej (ćwiczenie i program bycia z oddechem)

Bonus: Podejście psychografologiczne w coachingu jako droga do samoświadomości (krótki pokaz autorskich narzędzi dla coacha i Klienta).

Kto?
Katarzyna Chmielewska

Czyli dr Ka – pismoznawca i psychografolog, dr nauk hum., dyplomowany Life Coach, praktyk Integrującej Obecności i Integracji Oddechem (Breathworker), certyfikowana liderka jogi śmiechu. Założycielka i dyrektor Centrum Badania Pisma Ręcznego, Podpisów i Dokumentów LEGAT. Jak sama o sobie mawia: dojrzały człowiek będący dowodem na skuteczną poprawę jakości bycia przez rozwój osobisty.

Z natury empatyczna, bezpośrednia, uśmiechnięta, ukierunkowana na partnerstwo. Zwolenniczka budowania szczęścia jako treści wypełniającej codzienność i twórczego łączenia różnych dziedzin humanistyki. Life Coaching uprawia w autorskim podejściu wykorzystującym ekspresję pisma ręcznego (reading pisma) i oddech jako wsparcie w procesie zmiany osobistej. Sesja z drKa to odkrywanie nowego w znanym – bo „ka” to prastara nazwa odwiecznej energii życiowej.

Od zawsze zainteresowana podglądaniem ludzkiego wnętrza, mocy i piękna słów. Kreatywna i praktyczna, bez tematów tabu – zorientowanie na przeobrażające rozwiązania i strategię „Wszyscy Jesteśmy Zwycięzcami” (win-win) ma we krwi. Uwielbia używać metafor i współtworzyć klimaty.
Od kilkunastu lat pracuje na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego jako literaturoznawca oraz dla wymiaru sprawiedliwości jako sądowy grafolog. Używa na co dzień poczucia humoru, spoglądania z dystansu na rzeczy i uważnej obecności (mindfulness). Z wyboru rzadko sięga po żeńskie formy, bo uważa, że język polski nie jest przygotowany na równorzędność tego, co naznaczone żeńskością; dlatego nie podaje, że jest „filolożką”, „grafolożką”, „coachką” i nie mówi o koleżance „praktyczka” ani „dziekanka”.
Prywatnie: człowiek w Drodze, mama studentki. Uprawia: nordic walking, narciarstwo zjazdowe, pływanie, śmiech, głaskanie kotów, wierną przyjaźń oraz dwa kwiatki w pastelowych doniczkach.

Koszt: 30zł, płatne na miejscu

BARDZO WAŻNE:
zapisy mailem (nie wystarczy dołączyć do wydarzenia!!) sylwia@emocoach.pl
lub tel. 696 178 477

Gdzie: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Inspiracja ul. Jasnogórska 55 m3 (I piętro) domofon: Inspiracja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *